קבל הצעת מחיר מהירה

שתף את החברים שלך וקבל 10% הנחה על הובלה!

פירוק והרכבת רהיטים

כיצד לבצע פירוק והרכבת רהיטים ולצאת מזה בשלום.

אחד הדברים המציקים ביותר בשגרת החיים שלנו זה שינויים חדים שדורשים הרבה מאמצים. אחת הדוגמאות המובהקות לכך זה הצורך לעבור דירה. מדובר באחד התהליכים הכוללים כמות אינסופית של פרטים קטנים שיש לדאוג להם לפני, תוך כדי ואחרי מעבר הדירה. וכך, כמעט כל דבר טריוויאלי ברחבי הדירה הופך לעונש אמיתי הדורש כמות גדולה ואף מוגזמת של עבודה קשה. אחת הדוגמאות הבולטות לכך זה הצורך לבצע פירוק והרכבת רהיטים. מדובר לא רק באחת העבודות המעמיקות ביותר, אלא במה שדורש הכי הרבה מאמצים וכוחות, וגם ידע מיוחד. יתר על כן, מי שאין לו את המיומנות לבצע את הפירוק וההרכבה בצורה מהירה ויעילה – ימצא את עצמו מבזבז שעות על גבי שעות על העבודה המייגעת הזאת.

אז למה בעצם תהליך הכנת הרהיטים להעברה למקום אחר הינו כל כך קשה? קודם כל משום שתמיד קיים סיכון שהדרך שבה תבצעו זאת תגרום לכך שהרהיט פשוט יצא מכלל שימוש. בעיקר כאשר ההנחיות לדרך הנכונה לבצע פירוק והרכבה כבר מזמן אבדו ואין לדעת מה צריך קודם – הקרש הזו השטוחה או הידית העגולה. ובמצבים כאלה קיים סיכון ממשי שהרהיטים לא יצאו מזה בשלום. ואם מדובר במשהו בעל ערך סנטימנטלי (שידה שעמדה עוד בסלון של סבתא בזמנו) אז מדובר במלכוד של ממש. אז מה אפשר בעצם לעשות? במאמר הזה נעבור על שיטות הפעולה האפשריות להשגת המטרה הדרושה: מעבר דירה חלק ללא התעסקויות מיותרות ולא נעימות בתהליך פירוק והרכבת רהיטים שיכול להפוך לבעיה אמיתית לכל אחד מאיתנו בשל היעדר הניסיון.

בימים אלה כאשר כולם התרגלו לעשות את הכול באמצעות מכשירים ניידים, מעטים הם אלה המוכנים והמסוגלים לבצע עבודת כפיים בצורה איכותית ומקצועית. אז כולנו למדנו להרוויח יותר כסף באמצעות המוח והיכולות הקוגניטיביות שלנו, אך יחד עם זאת כמעט כולנו זקוקים לשירותים של אנשי מקצוע על מנת לבצע מטלות יחסית פשוטות, לפחות עבור מי שיודע – הן פשוטות, ומי שלא יודע – הן הופכות לעונש אמיתי מבחינתו, וגם תמיד קיים הסיכוי שהוא לא יצליח לעשות אותן בצורה ראויה ויגרום להרס וחורבן בבית שלו.

מדוע פירוק והרכבת רהיטים זו משימה מורכבת?   

מאז ומתמיד רהיטים היוו חלק חשוב ומשמעותי ביותר בחיי האדם – מדובר באחד מפרטי המפתח בסביבה הקרובה שלנו. יתר על כן, לכל אחד מאיתנו יש את הפריטים האלה שעבורנו יש להם ערך רב. החל מהמיטה שמהווה חלק חשוב ביותר בחיי כל אדם, כי הוא מעביר בה את הרגעים הנעימים ביותר במשך היום, ועד לארונות המהווים את המקום שבו אנו מחזיקים את אחד הדברים החשובים – הבגדים. איך שלא נסתכל על זה, רהיטים דרושים לנו לניהול נוח ויעיל של חיינו, והם גם מקנים לנו תחושת ביתיות, נינוחות ורוגע. לכן רובנו מעריכים מאוד את הרהיטים שיש לנו, ובמידת האפשר – כולנו רוצים לקחת את הדברים האלה איתנו. למרות שהאפשרויות הנרחבות שהעניקו לנו החנויות של איקיאה, גם לרהיטים שלה יש את הדקויות השונות שדורשות מיומנות בפירוק והרכבה. וכאשר מדובר ברהיטים יותר יקרים – האחריות עולה הרבה יותר, משום שטעויות בהרכבה עלולות לעלות ביוקר ובאמת להרוס משהו בעל ערך כספי וסנטימנטלי כאחד.

היכולת לפרק ולהרכיב רהיטים באופן שמאפשר להשתמש בהם גם לאחר הליך טראומתי זה – זה מעין כשרון, לא כולם יכולים, לא כולם רוצים. ואם ככה, אז למה לסבול ולעשות בכוח דברים שלא אופייניים למישהו? בדיוק לשם כך נוצרו שירותים שונים המאפשרים ביצוע פירוק והרכבת רהיטים בצורה טובה, יעילה ומהירה.

למה משתלם להזמין שירות פירוק והרכבת רהיטים מאנשי מקצוע?

בעולם המודרני נוצר מצב אבסורדי שבו עבודת כפיים לא תמיד זוכה לכבוד הראוי לה, אך כאשר אדם ללא יכולות בתחום זה נתקל בצורך לעשות עבודה זו בעצמו – הוא נעשה אובד עצות. הסיבה לכך הינה פשוטה, הוא אינו מסוגל לעשות זאת באופן עצמאי. כאשר יש בחירה בין לבצע עבודה באופן עצמאי, אך בצורה לא איכותית, תוך בזבוז רב של זמן יקר וגם תוך סיכון שהתוצאה לא תוכיח את עצמה, לבין עבודה של איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון שבאחריות יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ומבלי לגרום כל נזק לרכוש – הבחירה די ברורה מאליו.

היתרונות הגדולים ביותר שבהזמנת שירות פירוק והרכבה:

חיסכון בזמן – במקום להיתקע עם מברג ומסמרים, תוכלו להעביר את הזמן בתעסוקה הרבה יותר נעימה ויעילה, ולכן השירות הזה מתאים לאנשים עסוקים, בעלי משפחות או צורות אחרות של אחריות ותעסוקה רבה. במקום לבזבז את זמנם היקר על מברגים ולשבור את הראש (ולפעמים את האצבעות) על עבודה קשה וסיזיפית זו – עדיף להעביר אותה למישהו שזה יותר מתאים ליכולות שלו.

חיסכון בכוחות שניתן להשקיע בטיפוח הבית החדש – במקום לבזבז את הזמן והכוחות בהרכבת הרהיטים, ניתן ישר לדלג לשלב מיקום הדברים במקום החדש, קישוטו ועוד. משום שמדובר בתפקיד שפעמים רבות דווקא הנשים הכי נהנות ממנו, ושפעמים רבות משימת פירוק וההרכבה יהיו קשות מדי עבורן – הפיתרון לשכור את שירותיהם של גברים מנוסים בפירוק והרכבה עושה רושם נכון והגיוני ביותר.

מחירים משתלמים של חבילות משולבות – כאשר אתם מחפשים את החברה הנכונה עבורכם לביצוע ההובלה, תמיד כדאי לשאול האם יש להם חבילות משולבות של שירותים שיעזרו לכם לא רק להעביר את החפצים למקומם החדש, אלא גם ליעל את התהליך כולו, להעניק תמיכה חשובה וחיונית המאפשרת להתחיל את החיים במקום החדש ברגל ימין.

כאשר מבצעים מעבר דירה, חשוב מאוד לחלק בצורה חכמה את הזמן והכוחות שלכם, לא לבזבז יותר מדי מהם על משימות שסביר להניח שלא תצליחו לעשות בצורה טובה בכל מקרה. הליך פירוק והרכבת רהיטים יכול להיות אחד הדברים שידרשו מכם הכי הרבה זמן ולא יתנו תמורה מספקת בכלל, משום שלא מדובר בתהליך נעים המאפשר לסדר את הבית ולהפוך אותו לשלכם, אלא עבודת כפיים אמיתית שלא כל אחד מסוגל לבצעה בצורה טובה.

כיצד להעריך נכונה את מידת המיומנות של נותן השירות?

אחת הדאגות הגדולות ביותר של אנשים המחפשים שירותים נלווים למעבר דירה זו השאלה הפשוטה: האם האדם הזה אכן מסוגל לבצע את העבודה יותר טוב ממני, והאם האיכות הביצוע מצדיקה את הכסף שמשולם תמורתה? על מנת למצוא את התשובה הנכונה לשאלות אלה, צריך קודם כל לדעת – האם החברה שאליה פניתם לקבלת שירותי העברת דירה הינה איכותית? בדרך כלל איכות החברה מעידה בצורה הישירה ביותר על איכות העבודה של כל אחד מהמועסקים.

בנוסף, כדאי מאוד למצוא את הנציגים שעליהם אתם סומכים, שיבחרו את האנשים הטובים ביותר לביצוע העבודות עצמן. במילים אחרות, הכל עניין של אמון וביטחון בנותן השירות.

בימינו קיימות חברות רבות המספקות שירותים שונים של הובלות. חברות ברמה הגבוהה ביותר תמיד ישתדלו לספק לכם כמה שיותר שירותים במסגרת ההזמנה: כלומר, הם יציעו לכם לא רק הובלה רגילה, אלא גם פירוק והרכבת רהיטים, אריזה, שירותי ניקיון ועוד שירותים קטנים נלווים שיעזרו לכם לעבור דירה בתחושה טובה. וזה מה שמבדיל את החברות האיכותיות: הדאגה לשלומכם, הרצון לספק כמה שיותר עזרה וסיוע מעבר לתפקיד הבלעדי והישיר.

באמצעות שירותים איכותיים של טכנאים מקצועיים המיומנים בביצוע פירוק והרכבה ניתן לחסוך זמן, כסף ועצבים. ניתן ליהנות מהאפשרות להשקיע את מיטב זמנכם והכוחות הרבים ביצירת בית מעבר להיבט הטכני. כמו כן, הרכבה מקצועית של הרהיטים יכולה להיות גם הרבה יותר בטיחותית, משום שהיא מבטיחה שהרהיטים לא יתפרקו או יקרסו עקב עבודה לא איכותית של המבצע.

יתרון נוסף הינו שלטכנאים מקצועיים תמיד יש מספיק כלים איתם, כך שאם בורג מסוים ברהיט הלך לאיבוד או נשבר בתהליך ההברגה – עבור אדם רגיל זו יכולה להיות בעיה רצינית, בעוד לטכנאי יש את ארגז הכלים הגדול והמגוון ביותר שניתן לתאר, וסביר להניח שהוא ימצא בו משהו מתאים לפתרון הבעיה, כמו גם שיהיו לו יותר אפשרויות לפתרון, עקב הניסיון הרב שלו והיכרות עם תחום הבניה וההרכבה.

ניתן לומר בביטחון, שמי שרוצה לדאוג לרהיטים שלו בצורה איכותית ואמיתית ביותר – תמיד יעדיף לפנות לשירותיהם של מומחים ולא לנסות לבצע עבודה חובבנית ומסוכנת בכוחות עצמו. גברים מסוימים אוהבים להראות את היכולות שלהם כציידים, בנאים ו"אנשי מערות" באמצעות ביצוע עצמאי של עבודה שנראית להם כגברית. ואין בכך כל פסול, כל עוד זה באמת מצליח בצורה טובה ומביא שמחה לכולם. אך אם התהליך גוזל זמן, כוחות ומביא למריבות במשפחה (כמו כל דבר שגורם לאי נעימות) – שוב, עדיף לפנות לאנשי מקצוע.

חברות הובלות מקצועיות תמיד שמחות להעניק שירותים נלווים ללקוחותיהן, כולל שירותי פירוק והרכבת רהיטים. כדאי מאוד למצוא את ההיצע הקיים בשוק ולבחור בחברה המתאימה לכם על פי מקום מגורים, טיב השירותים, המחיר והיחס בין השניים.

אודותינו..

אנו, ניק הובלות, חברה בעלת וותק של 10 שנים, בהם ביצענו מאות מעברי דירה ומשרדים ללקוחות מרוצים, ללא גרימת נזק ובאמצעות כלים מתקדמים שברשותנו ומומחי הובלה אשר אנו עובדים איתם על בסיס קבוע.

רשתות חברתיות.

www.nikhovalot.co.il

כל הזכויות שמורות

niklogogrey.png
SIMBLAWebsite Builder