קבל הצעת מחיר מהירה

שתף את החברים שלך וקבל 10% הנחה על הובלה!

הובלת פסנתרים

כל מה שצריך לקחת בחשבון בעת ביצוע הובלת פסנתרים

בכל תחום יש את המקרים הדורשים התייחסות מיוחדת. כאשר מדובר בתחום ההובלות – אחד מהמקרים הללו זה פסנתרים. ניתן לומר בביטחון רב שמדובר בסיוט הגדול ביותר של כל חברת הובלה או מוביל יחיד. זאת משום שמדובר באחד מהדברים העדינים ביותר שיכולים להיות ממוקמים בבית של אדם כלשהו. פסנתר זה אחד הכלים הנפוצים ביותר, גם בישראל. אך הוא שונה משאר הכלים בפרט מהותי אחד – הוא לא ניתן להעברה. ובעוד כל כלי נגינה אחר יכול להיות מועבר בבטחה על ידי הבעלים שלו (אפילו קונטרבס שהינו אחד הכלים הגדולים ביותר, אך ניתן לקחת אותו באופן עצמאי אפילו בתחבורה ציבורית) – אין אדם שיכול להרים פסנתר. וגם אם שני גברים חסונים ינסו לעשות זאת מבלי להיעזר באנשי מקצוע, קיים סיכון רב שהכלי לא יצא מזה בשלום ושיגרם לו נזק משמעותי, לעיתים אפילו בלתי הפיך. והעלויות של תיקון פסנתרים או רכישת כלי חדש משכנעים מעבר לכל ספק שתמיד עדיף לבצע הובלת פסנתרים בסיוע חברה מנוסה שיש לה את הכלים הדרושים לשם כך.

האם הפסנתר שלכם יכול לעבור מבית לבית בבטחה?

פסנתר זו למעשה מערכת מורכבת ביותר הכוללת בתוכה 88 קלידים, כאשר כל אחד מהקלידים מפעיל מיתר באמצעות פטיש קטן שמקיש עליו כאשר לוחצים על הקליד. נשמע מסובך? זה באמת ככה. אז מה בעצם יכול להשתבש בעת העברת הפסנתר? כל דבר! כל אחד מ-88 הקלידים, כל אחד מהמיתרים ומהפטישונים המחוברים אליהם. וכל בעלים של פסנתר יגיד לכם שתיקון של מיתר שנקרע או פטישון שיצא משימוש מסיבה זו או אחרת זו הוצאה משמעותית ביותר.

אך כל ההקדמה הזאת הינה אכן מיותרת אם אתם הבעלים הגאים של פסנתר – בין אם מדובר בפסנתר עומד או פסנתר כנף. למרות שאם יש לכם מקום לפסנתר כנף בבית – ניתן להיות בטוחים שהסתדרתם בחיים וסביר להניח שלעולם לא תצטרכו להניע את האוצר הזה לשום מקום, אך במקרה וכן, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא את הפסקאות הבאות שיעזרו לכם לעבור בשלום את התהליך המורט עצבים של העברת פסנתר ממקום למקום.

האמת היא שניתן לעשות את הדבר הלא פשוט הזה במידה ומוצאים את האנשים האחראיים והאיכותיים שיעשו זאת עבורכם. כיצד תוכלו להיות בטוחים שהם אכן כאלה? ניסיון, ניסיון ועוד פעם ניסיון. הרי בטוח שלא תרצו שהניסיון הזה יצטבר על חשבון הכלי שלכם? ושהטעויות שיבוצעו בזמן הובלת הפסנתר שלכם הם שיהוו את הלקח לעתיד של חברת ההובלות. עם זאת, זה נעשה אפשרי כאשר מדובר באנשים אחראיים בעלי כבוד לחפצים של אחרים בכלל ולכלי נגינה שעבור רבים מהווים הרבה יותר מרכוש, אלא מעין נפש חיה הנטועה בתוך מיכל מיוחד זה מעץ ומתכת. כך שבמידה ותשקיעו את המאמצים במציאת האנשים המתאימים לביצוע המשימה הזו – תוכלו להיות בטוחים שהכל יעבור על הצד הטוב ביותר. 

למודאגים שבנינו נשמח לבשר שמאז ומתמיד היו מועברים פסנתרים מסוגים שונים ממקום למקום – ובעבודה יסודית ועדינה ניתן להשיג את המטרה הזאת ללא כל נזק. יתר על כן, אנשים מיומנים מסוגלים להעביר את הכלים המורכבים ביותר – פסנתרי כנף או עוגבים, שמהווים קונסטרוקציה מרשימה אפילו יותר. כך שהסירו דאגה מלבכם, אתם לא הראשונים שעומדים בפני אתגר שכזה, ובסיוע האנשים הנכונים אין כל סיבה שתהליך הובלת פסנתרים יסתיים במשהו אחר מלבד הצלחה מסחררת.

המאפיינים של חברות המתאימות לביצוע הובלת פסנתרים

כיצד תוכלו לדעת האם מצאתם את האנשים המתאימים למשימה? ישנן כמה דרכים. ראשית, חברות המבינות את השוק שבו הן עובדות ואת הצרכים הייחודיים של הלקוחות שלהן תמיד יוכלו לתת תשובה חד-משמעית לשאלה הפשוטה: האם יש ביכולתם לבצע הובלה בצורה נכונה או לא. כן, זה עד כדי כך פשוט. לרוב, איש מקצוע לא ירצה להסתבך עם משימה שאין בידיו את הכלים המתאימה לביצועה. לכן יש סיבה מוצדקת לקוות לקבל מענה כנה.

במידה והתשובה הייתה חיובית, ניתן לבדוק האם הספק אכן מבין במה מדובר. על מנת להבין זאת, יש לשאול על הדברים הבסיסיים: באילו אמצעים ודרכים מתבצעת ההובלה, באילו משני זהירות ובטיחות נוקטים המובילים ועוד. בנוסף, ניתן לברר האם ישנם כתב התחייבות שהספק מוכן לחתום כערבות להבטחה שלו לבצע את העבודה כיאות. 

סביר להניח שבחברה איכותית יהיו מובילים ייעודיים המתאימים למשימה זו. מדובר בעובדים הוותיקים ביותר, המסוגלים לראות בעיות אפשריות דקה לפני שהן הופכות לממשיות. הנכונות של החברה להעניק לכם דווקא את העובדים האלה מהווה סימן טוב שמדובר בחברה שתבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר, כך שהפסנתר יגיע למשכנו החדש ללא כל בעיה.

המלצות למוזיקאים החרדים לגורל הכלי שלהם

אם ישנם פסנתרנים או מורים למוזיקה שקוראים את הטקסט הזה, חשוב לנו מאוד להרגיע – המובילים מודעים לכך שמדובר באחד הדברים היקרים שיש לכם, וזה נובע לא רק ממחיר הפסנתר. עבור כל מוזיקאי הכלי מהווה את מקור הפרנסה, ולא רק מקור לשמחה. כאשר מדובר בפסנתר ישן, יכול להיות שיש לו גם חשיבות אישית, מסורת משפחתית (הסבא או הסבתא ניגנו על הפסנתר הזה בזמנו וכיום הנכדים ממשיכים את דרכם, או שמדובר בכלי שהגיע ארצה בעת עלייה). אנו מבינים זאת, אז גם המובילים יתייחסו בהבנה גם לכלי עצמו, וגם לדאגה שלכם לשלומו. הובלת פסנתרים מהווה את המבחן האחרון לאיכות העבודה של כל חברת הובלות, לכן נותן שירות איכותי ומקצועי רק ישמח לאפשרות להוכיח את עצמו בפניכם ולהצדיק את האמון שנתתם בו בכך שהכלי יגיע למקום החדש ללא אף שריטה וללא פגע.

כדאי מאוד לשאול מראש לגבי השיטה שבה יועבר הכלי. למשל, יכול להיות שהמובילים יבחרו להניף את הכלי בעדינות ולהניח אותו על גבי מעין סקייטבורד – ריבוע עץ על גלגלים. במידה ויש מעלית משא בבניין שממנו מתבצעת ההובלה ובמקום החדש – התהליך הופך ללא מורכב, למרות שעדיין צריך להיות זהירים בעת ההנפה. ניתן להוריד את הכלי במדרגות בסיוע המשטח, או על גבי המובילים בלבד. כך או כך, חשוב מאוד שאנשי המקצוע יכירו את השיטה שבאמצעותה הם מתכוונים להוביל את הפסנתר, משום שזה יכול למנוע הסתבכויות כלשהן. בנוסף, כאשר המוביל מכיר את השיטה שבאמצעותה הוא מעבירים חפצים כבדים ויקרים ממקום למקום, סביר להניח שהוא כבר יודע לזהות בעיות לפני שהן קורות וידע לנטרל כל סכנה אפשרית לכלי שלכם.

והמוזיקה אינה מפסיקה לרגע – דואגים גם לשלום השכנים!

אחד הפרטים שרבים שוכחים בכל סוג של מעבר, כולל העברת כלי נגינה גדולה במסגרת הובלת דירות או משרדים – זה את העובדה הפשוטה בכל מקום יש לו רק את הלקוח שדורש שירותי הובלות, אלא גם את השכנים שלו, שלא תמיד מתייחסים בהבנה לכך שיש לבצע תהליכים מסוימים שדורשים מידות לא קטנות של רעש. חברות מקצועיות מודעות לנושא זה ודואגות לבצע את עבודתן מבלי לגרום לסובבים כל אי-נוחות, עד כמה שניתן.

ניתן להשיג מטרה זו באמצעים שונים, כולל איטומים אקוסטיים ועדינות כללית בעבודה – הרמה זהירה והנחה איטית. כל אלה מבטיחים שהרעש שיגרם בעת העברת הפסנתר ממקום למקום לא יגרום נזק ועגמת נפש לאף אחד: לא לכי, לא לבעליו, וגם לא לסובבים.

הובלת פסנתרים זהו תהליך שיכול להיות מלווה ברעש של ההובלה עצמה, או בצעקות של המובילים. חברה ברמה גבוהה תמצא את הדרך לעשות את התהליך בשקט יחסי, תוך שמירה על החזות האינטליגנטית של הפסנתר ובעליו.

בשורה התחתונה, למרות שהסטריאוטיפ של אנשים העובדים בתחום ההובלות טוען שמדובר באנשים רחוקים מתחום האמנות בכלל והמוסיקה בפרט, ניתן להיות בטוחים שאנשים אחראיים בעבודתם והנאמנים לשמם הטוב יעשו את כל מה שביכולתם על מנת שתהליך העברת הפסנתר יעבור ללא שום בעיה. כאשר הדבר נעשה גם ברוח טובה, עם חיוך ויחס אדיב – מה עוד ניתן לבקש?


הובלות פסנתרים

ישנם דברים וחפצים שעדיף שלא להזיז אותם ממקומם. עם זאת, לא תמיד הדבר אפשרי. כך, כאשר מדובר בפסנתרים, לעיתים אין מנוס מלקחת אותם מהמקום שבו הם עומדים עכשיו – וישירות למקום אחר. כפי שכל אחד בוודאי יודע, ללא שירות הובלות פסנתרים מקצועי ומיומן, הליך זה יכול להסתיים בצורה כלל לא נעימה ולגרור נזקים שלא תמיד אפשר לתקן. לכן, עדיף לא להסתכן להרוס כלי בעל ערך רב, ולהזמין אנשי מקצוע. אך כפי שרובנו יודעים, לא כל אדם המתיימר לעשות משהו באמת מתאים למשימה המדוברת. וככל שהעניין נוגע לכלי נגינה יקרים, חשוב מאוד לשים לב, בידי מי אתם מפקידים משימה חשובה זו.


מה הדרישה ממובילים במקרה זה?

באופן כללי, על מנת לבצע הובלות פסנתרים ברמה טובה, יש לעמוד בכל הדרישות של הובלות רגילות – לדאוג להיות זהירים, לעטוף את הפינות העדינות שעשויות להיפגע ולהישבר, פעולות עדינות, יכולת לחשב מראש את ההתקדמות, בכדי שלא יווצר מצב שאחד המובילים יפיל את פסנתר מידיו פשוט בגלל שהוא התעייף לפני שהגיע לנקודת ה"חניה". ככל שזה נוגע להובלת פסנתרים או פרטי ריהוט יקרים ומסורבלים – אין תחליף לניסיון. לכן אחד הקריטריונים לחברה המתאימה לביצוע העבודה – זה המלצות קודמות, ספציפית בנוגע לעבודות מסוג זה.


חברת ניק הובלות – פסנתרים? קטן עלינו!

חברת ניק הובלות מתמחה בביצוע הובלות פסנתרים ותשמח לקחת את האחריות על כך שהכלי שלכם יגיע בבטחה למקום משכנו החדש. היתרונות הגדולים ביותר של עבודה עם חברת ניק הובחות זה היסודיות של העובדים שלה, שתמיד עושים הכל על מנת שכל פריט המועבר על ידי יגיע לבית בצורה שלמה וללא כל נזק. על מנת לבצע את ההובלה של הפסנתר, חשוב מאוד שנציגים של החברה יבדקו קודם את הקומה, את רוחב המדרגות או את גודל המעלית. בדיקה זו מראה על הרצינות של העובדים ואת העובדה הפשוטה שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים – אף חברה אחרת לא תעביר את הפסנתר שלכם בעדינות, התחשבות וכבוד שכזה.


תוודאו שהחברה אליה אתם פונים בנושא הובלות מתמחה בכל סוגי העבודות, כולל הובלת פסנתרים, וכך תוכלו להיות בטוחים שהכלי שלכם נמצא בידיים טובות ויגיע ליעדו בשלום.

אודותינו..

אנו, ניק הובלות, חברה בעלת וותק של 10 שנים, בהם ביצענו מאות מעברי דירה ומשרדים ללקוחות מרוצים, ללא גרימת נזק ובאמצעות כלים מתקדמים שברשותנו ומומחי הובלה אשר אנו עובדים איתם על בסיס קבוע.

רשתות חברתיות.

www.nikhovalot.co.il

כל הזכויות שמורות

niklogogrey.png
SIMBLAWebsite Builder