קבל הצעת מחיר מהירה

שתף את החברים שלך וקבל 10% הנחה על הובלה!

הובלות דירה
הובלות דירה 2
הובלות דירה 3

הובלת דירה

הובלות דירה | ניק הובלות

 עוברים דירה? נהדר! אנחנו בדיוק מה שאתם צריכים!

אנחנו, בחברת ההובלה “ניק הובלות” מציעים לכם שירות מקצועי ע”י מקצוענים בעלי ניסיון בכל רחבי הארץ, וכל זאת במחירים אטרקטיביים ביותר! אנחנו נדע לתת מענה לכל דרישה, לכל צורך בהובלה, עם אריזה או בלעדיה, בכל נפח הובלה נדרש ולכל מרחק. רק תבקשו!

כיצד מארגנים הובלות דירה על הצד הטוב ביותר?

אחד הפרטים החשובים ביותר שצריך לדאוג להם מראש בעת המעבר – זה חברה מנוסה ואיכותית שתוכלו לסמוך עליה גם ביום המעבר, וגם בעתיד במידת הצורך. יש המון אנשים פרטיים העוסקים בתחום זה, אך הבעיה הינה שהם יכולים לא להיות בסביבה בפעם הבאה שתצטרכו. חברה וותיקה ומבוססת תיתן לכם תחושה שהמעבר דירה יכול להיות משהו יומיומי ורגוע יחסית, מה שיפחית בצורה משמעותית את הלחץ והחרדה הבלתי נמענים.

מעבר דירה זה פעמים רבות גם חוסר וודאות: האם הדירה החדשה תהיה נוחה כמו הקודמת? היכן תעמידו את הכורסא האהובה עליכם? האם ה-Wi-Fi יהיה מספיק חזק? בעוד שחברת ההובלות לא תפתור את כל הבעיות האלה, היא יכולה לאפשר לכם לבדוק את הדירה שאתם עוזבים והדירה שאליה אתם עוברים ביסודיות, לנקות ולתקן כל בעיה שנותרו אחריכם במקום המגורים הישן ולבצע בדיקה מעמיקה של הדירה החדשה בכדי לפנות לבעל הדירה מבעוד מועד.

במילים אחרות, יש כמה וכמה דרכים לגרום לכך שמעבר הדירה שלכם יהיה כמה שיותר חלק:

למצוא חברה אחראית ומנוסה: זה הפרט החשוב ביותר שיש לעשות קודם כל. הדבר דורש מבט ביקורתי וריאלי על שוק ההובלות. הרבה אנשים סומכים על הדעה של חברים ומכרים שנעזרו בשירותים של איש מקצוע זה או אחר, או של חברה מסוימת. מדובר בדרך טובה מאוד למצוא את האדם או הגורם המתאים לעבודה. עם זאת, חשוב מאוד להקשיב לתחושות הבטן וגם לתחושות חשבון הבנק – יקר יותר לא בהכרח טוב יותר, בדיוק כפי שמחיר זול מדי צריך להדליק נורה אדומה, משום שזה מעיד על מחסור בכוח אדם או עבודה לא איכותית. שורה תחתונה: הגיון בריא יעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה.

לקבוע תאריך נוח למעבר: ללא הסחות דעת: אם ידוע לכם על תקופה בעייתית בעבודה שתדרוש מכם תשומת לב מרובה ולהיות הרבה במקום העבודה – אל תקבעו מעבר דירה בזמן זה, או שתחשבו מראש על דרכים מושכלות לשלב בין הדברים (עם זאת, זה לא תמיד יעבוד, לכן במידת האפשר עדיף תמיד להימנע ממצבים אלה). תשתדלו לסיים את כל העניינים שיש לכם עם הדירה הישנה מבעוד מועד, בכדי שהדברים היחידים שתצטרכו לעשות הם אלה שיתגלו לאחר שהמקום יתרוקן מהחפצים שלכם. המטרה שלכם הינה לבצע העברות דירה בצורה מרוכזת, משום שריבוי משימות רק יביא לכך שלא תעשו אף אחת מהן בצורה טובה.

לתת הנחיות מדויקות וברורות למובילים: תארגנו את יום המעבר כך שתהיה לכם רבע שעה לדבר עם המבצעים, גם אם היו דברים שקבעתם מראש. תמיד עדיף לרענן את הזיכרון של אנשי המקצוע בנוגע לבקשות מיוחדות שיש לכם, בין אם מדובר בהובלה זהירה של כלי יקר (למשל פסנתר), או הובלה לא רגילה (למשל באמצעות מנוף). חשוב מאוד שהמבצעים ידעו על אילו פריטים יש להיעזר במידה רבה אפילו יותר. כמובן שאף אחד לא שואף להרוס את החפצים שלכם, אך ככל שתדגישו את החשיבות של הדברים הספציפיים האלו – כך יגדלו הסיכויים שהכול יסתיים בטוב. 

להתאזר בסבלנות ובמצב רוח טוב: המחשבות ומצב הרוח שלכם ישפיעו גם על התהליך הפרקטי ביותר של מעבר דירה. לכן, חשוב מאוד לשמור על אופטימיות, וגם אם משהו בתהליך לא הולך כפי שציפיתם – לא לקחת את זה קשה ולהשתדל להתייחס לכל העניין בקלות ובנינוחות. זה גם יגרום למובילים להתייחס אליכם בחיוביות, וגם יחסוך לכם המון עצבים. נכון שבישראל קשה שלא להיות עצבני, אך אם הלך הרוח הנכון תוכלו לצאת מהסיפור הזה בשלום.

אין זמן לאריזה?

יש לקוחות שזמנם יקר להם, יש לקוחות שמתקשים באריזת תכולת הבית. אנשי עסקים נאלצים לעתים להימצא בפגישות ואין באפשרותם להיות נוכחים בזמן המעבר. עבורנו זו כלל לא בעיה. תנו לנו הנחיות מראש – ואנחנו נבצע את האריזה, ההובלה, הפריקה, הרכבת ריהוט וכל מה שעוד נחוץ בהובלות דירה, בדיוק כפי שביקשתם. אתם תוכלו ליהנות מהעברת דירה חלקה וללא כל מאמץ.

ופרט נוסף שיכול לעזור לכם לבצע הובלות דירה על הצד הטוב ביותר וליצור בסיס טוב למעברים עתידיים (שלא עלינו, אך מה לעשות – סביר להניח שזה בלתי נמנע) – זה להשאיר טיפ נדיב למובילים. תפיצו את הטוב בעולם, וקבלו אותו גם במעבר הבא!

אודותינו..

אנו, ניק הובלות, חברה בעלת וותק של 10 שנים, בהם ביצענו מאות מעברי דירה ומשרדים ללקוחות מרוצים, ללא גרימת נזק ובאמצעות כלים מתקדמים שברשותנו ומומחי הובלה אשר אנו עובדים איתם על בסיס קבוע.

רשתות חברתיות.

www.nikhovalot.co.il

כל הזכויות שמורות

niklogogrey.png
SIMBLAWebsite Builder