קבל הצעת מחיר מהירה

שתף את החברים שלך וקבל 10% הנחה על הובלה!

הובלות בצפון

כל הדרכים האפשריות למציאת הובלות בצפון – כל מה שאפילו לא חשבתם לשאול

ישנם כמה וכמה שירותים בחיים היומיום שלנו שאנו נזכרים בהם אך ורק במקרה הצורך – בניגוד לשירותים כגון פתרונות תקשורת, קניית מצרכים, תשלום חשבונות, שירותי הובלות זה פרט שעושים לעיתים רחוקות, אך יש לו השפעות מרחיקות לכת על טיב החיים, על מעבר הדירה ואפילו על שלמות החפצים שלכם. לכן, למרות שמדובר בשירות מאוד נדיר, כדאי מאוד למצוא את הגורם המתאים ביותר לביצוע העבודה ולפנות אך ורק לספקי שירותים מורשים, אחראיים ובעלי הרישיונות הנדרשים. כאשר מדובר במציאת חברת הובלות בצפון המשימה יכולה להיות מעט מורכבת, משום שמדובר בשטח די גדול, פעמים רבות המעבר הוא מעיר לעיר, וזה יכול לייקר את כל העסק בעשרות אחוזים.

סוגים אפשריים של הובלות בצפון

 אין ספק שאזור הצפון הינו מיוחד ביותר בנוף ארצנו. מדובר באזור שמושך יותר ויותר אנשים מהמרכז המתועש. בעיקר את אלה המחפשים סביבה טובה ונעימה יותר לניהול משפחה, גידול ילדים וליצירת שלוות נפש אמיתית וארוכת טווח. על מנת לבצע מעבר דירה בתחומי צפון הארץ או יותר חשוב – לעבור לצפון מאזורים דרומיים יותר, חשוב מאוד לוודא שאתם מוצאים את החברה המסוגלת להעביר את החפצים למרחקים ארוכים בבטחה. הדבר כלל אינו טריוויאלי – יש צורך גם בכלי תחבורה מתאים וגם באדם המנוסה בנהיגה למרחקים במשאית שיש בה חפצים שעלולים להישבר. במילים אחרות, הובלות בצפון דורשות יכולות ספציפיות ביותר מהאנשים המבצעים.

הסוגים השונים הקיימים בהובלות כוללים התחשבות בכמות וסוגי החפצים שיש לשנע ממקום למקום, וגם בשירותים הנלווים להם זקוקים הלקוחות. קיימות חברות קטנות ובסיסיות שיש להן משאית ומספר גברים צעירים וחסונים. אך עבור רבים זה לא יספיק, בעיקר כאשר מדובר במשפחות גדולות או אנשים עסוקים שלא תמיד יכולים לארוז את כל החפצים באופן בטיחותי. למעשה, רובנו לא יכולים לעשות את המשימה הזאת בצורה טובה לאור היעדר הניסיון בביצוע אריזות. לכן חשוב מאוד לעשות תיאום ציפיות מול האנשים המבצעים את ההובלה, בכדי להיות בטוחים שהם יכולים לספק לכם את כל השירותים שיהפכו את המעבר לפשוט ונגיש.

היכולות של חברה מסוימת לבצע את כל סוגי ההובלות מהוות להוכחה חד-משמעית של האיכות שלה. חברה מקצועית ומנוסה תמיד תוכל לבצע הובלה באמצעות מנוף, לספק שירותי אריזה ופריקה, והמובילים בעלי הניסיון תמיד ידעו לפרק ולהרכיב חזרה פריטי ריהוט שונים. עם זאת, במהלך חיפוש אחר הובלות בצפון לא צריך להניח באופן אוטומאטי שכל מוביל יכול לעשות כל משימה שתטילו עליו במקום. על כל שירות נוסף יש לדון מראש, לבדוק האם זה אפשרי, מהו לוח הזמנים לביצוע המעבר, מה הן העלויות וכו'. חשוב מאוד ישירים וכנים עם נותן השירות, כך הוא יוכל לתת לכם הערכה אמיתית של הזמנים והמחירים של העבודה הנ"ל.

כדאי מאוד להגיד את האמת בכל הנוגע לכמויות החפצים והדברים, משום שחוסר יושר יוביל רק לבעיות וצרות עבורכם אפילו יותר מאשר לספק השירותים. כאשר אתם לא אומרים את האמת בנוגע לכמות הדברים שיש ברשותכם, אתם רק יוצרים מצב של חוסר סימפטיה מצד המוביל, מה שיכול להיות מתורגם ליחס לא זהיר כלפי החפצים, ועקב כך – נזקים בסדרי גודל שונים. אך גם כאשר המובילים מתייחסים אליכם בצורה הכי חיובית שיש – טעויות אנוש קורות ותמיד יש סיכון. לכן, אם יש ברשותכם דברים בעלי ערך רב למדי, תמיד כדאי לחשוב על דרכים להגן עליהם. אם מדובר בערך כספי גבוה בלבד, ניתן לשקול אפשרות של ביצוע ביטוח על תכולת הדירה. ובמידה ומדובר במשהו שחשוב לכם באופן אישי, כדאי לשקול לבצע את השינוע באופן עצמאי לפני תחילת המעבר, בכדי שתוך כדי העבודה כבר תוכלו להיות רגועים ולדעת שהסיכון הגדול כבר מאחוריכם.

ביצוע הובלות בצפון מאופיין בקשיים הרגילים בתחום, אך יש להתחשב במרחקים הגדולים האפשריים בין מקום למקום ולדאוג למציאת אנשי מקצוע המיומנים להתמודד עם אתגרים מסוג זה.

אודותינו..

אנו, ניק הובלות, חברה בעלת וותק של 10 שנים, בהם ביצענו מאות מעברי דירה ומשרדים ללקוחות מרוצים, ללא גרימת נזק ובאמצעות כלים מתקדמים שברשותנו ומומחי הובלה אשר אנו עובדים איתם על בסיס קבוע.

רשתות חברתיות.

www.nikhovalot.co.il

כל הזכויות שמורות

niklogogrey.png
SIMBLAWebsite Builder