קבל הצעת מחיר מהירה

שתף את החברים שלך וקבל 10% הנחה על הובלה!

הובלות בפתח תקווה

האם הובלות בפתח תקווה זו משימה בלתי אפשרית? לאו דווקא!

לאזורים שונים בישראל יש את התדמית הייחודית למקום. כך, כאשר מדברים על פתח תקווה, נהוג לדבר על אזור די שכוח אל, זאת למרות העובדה שהוא נמצא קרוב ללב הארץ, במרחק נסיעה מתל אביב. אך יחד עם זאת, נוצר הרושם שמדובר בממלכה בפני עצמה, עם תנאים משלה וחוקי משחק הייחודיים אך ורק למקום זה. כל אדם שגר אי פעם בפתח תקווה יודע, מדובר במקום שאין שני לו, ואנשים רבים אפילו יכולים לזהות מי התגורר שם אי פעם. 

כיצד הייחודיות הזו של אחת הערים הגדולות בארץ משפיעה על תהליכים שגרתיים כמו מעבר דירה? בצורה הפשוטה, שעל מנת למצוא שירות הובלות בפתח תקווה בזמן ובעלות סבירה, כדאי מאוד להפעיל את כל החושים ולהעניק לתהליך הזה כמה שיותר תשומת לב. למה? משום שבעיר הגדולה הזאת יש מספיק מפעילי שירותי הובלות, כולל גם המון חברות הפועלות מתל אביב ועובדות לאורך כל גוש דן. 

יחד עם זאת, הכמות לא מעידה שום דבר על האיכות, בעיקר כאשר יש דרישות ספציפיות ומאפיינים ייחודיים לאדם שעובר דירה ולחפציו. כך, לפני שמתחילים לחפש את ספק השירות המתאים, כדאי מאוד לבדוק עם עצמכם מה הצרכים הייחודים שלכם והאם הם יכולים להוות בעיה עבור ספק השירות המדובר. במידה ואתם עוברים למקום יחסית קרוב למקום מגוריכם הקודם ואין לכם יותר מדי חפצים כבדים או מסורבלים הדורשים יחס מיוחד מצד הספקים, סביר להניח שלא תהיה לכם שום בעיה למצוא ספק בזמן קצר וביעילות.

המאפיינים של שירותי הובלות בפתח תקווה ברמה גבוהה

העיר פתח תקווה הינה די גדולה, יש בה סוגים שונים של שכונות, ואחד המאפיינים הראשוניים והחשובים ביותר של חברה איכותית זה הנכונות לספק שירות דומה ומקצועי לכל סוגי הלקוחות – אמידים ולא אמידים כאחד. למרות האמונה הרווחת ששירותי הובלות בפתח תקווה זהו עסק יקר, אנשים רבים יודעים כיום שמה שהכי יקר זה זמן, ובמידה וניתן לחסוך בו באמצעות הסתייעות בשירות חיצוני, אז אין שום סיבה שלא לנצל אפשרות זו. היתרונות הרבים של שירותי הובלות מקצועיים הביאו לכך שגם האנשים שעדיין לא הגיעו לסטאטוס הגבוה ביותר בחייהם עדיין מעדיפים להסתמך על ניסיון וכוחם של מובילים מקצועיים. יתר על כן, הובלה איכותית ומקצועית מאשפר לחסוך את ההוצאות הכרוכות ברכישת חפצים שנשברו במהלך הובלה לא מקצועית.

כל זה נכון במידה ומדובר באנשי מקצוע שאכן מתייחסים לעבודתם בצורה רצינית, עושים אותה בצורה יסודית ומוכנים לשלם על כל טעות שנעשית מצידם. במידה ומדובר בחברה שלא מוכנה לקחת אחריות שכזאת – אין ספק שעדיף לבצע את ההובלה באופן עצמאי לגמרי. אך בגלל שבמקרה זה מדובר בעיר מספיק גדולה, תמיד אפשר למצוא את הספק שיעורר בכם תחושת אמון וביטחון.

מתכוננים למעבר? כל הטיפים!

כאשר אתם מתכוננים לעבור דירה ומחפשים שירות הובלות בפתח תקווה – כדאי מאוד לעשות רשימה מסודרת של החפצים שעליכם להעביר, שתוכלו להראות לספק ולקבל הערכה נכונה ועדכנית לגבי המחיר של השירות שניתן לכם. במידה ותדעו את המחיר ההתחלתי, גם יהיה לכם קל יותר לעשות סקר שוק מעמיק ולבדוק מחירים של כמה ספקים. כך תוכלו לדעת בוודאות שאף אחד לא מנסה להוציא מכם יותר כסף ממה שהשירות הזה שווה.

עם זאת, זיכרו שיש תוספות שמעלות את מחיר ההובלה, כגון פירוק והרכבה של רהיטים (בדרך כלל מבקשים תשלום קבוע על פירוק והרכבה של כל רהיט, בהתאם לרמת הקושי של העבודה). הוצאה ידועה נוספת - הובלה באמצעות מנוף. שירות זה הכרחי כאשר יש בעיית גישה לדירה שלכם, אין מעלית, חדרי המדרגות צרים מדי , אין כל דרך אפשרית להעביר את החפצים דרך הדלתות, ואז נאלצים להיעזר בחלונות.

לסיכום: מעבר דירה בפתח תקווה יכול להיות פשוט ונגיש, במידה ומתייחסים לזה ברצינות הדרושה. עשו את הבחירה המושכלת שלכם ותיהנו ממעבר דירה מהיר ואפילו מהנה!

אודותינו..

אנו, ניק הובלות, חברה בעלת וותק של 10 שנים, בהם ביצענו מאות מעברי דירה ומשרדים ללקוחות מרוצים, ללא גרימת נזק ובאמצעות כלים מתקדמים שברשותנו ומומחי הובלה אשר אנו עובדים איתם על בסיס קבוע.

רשתות חברתיות.

www.nikhovalot.co.il

כל הזכויות שמורות

niklogogrey.png
SIMBLAWebsite Builder