קבל הצעת מחיר מהירה

שתף את החברים שלך וקבל 10% הנחה על הובלה!

הובלה עם מנוף

שבירת כל המיתוסים והדעות הקדומות על הובלה עם מנוף.

כולנו יודעים שבכל תחום יש רמות שונים של קושי ומורכבות של עבודה ומשימה. זה מה שגורם לאימות העובדה הפשוטה שלא קיימים מקצועות קלים, כי בכל תחום שלא ניקח – תמיד יהיו קשיים אפשריים ופרטים קטנים המקשים על ביצוע המשימה, פשוטה ככל שתהיה. כך גם בתחום ההובלות, ישנם מקרים שונים ומגוונים הדורשים שיטות עבודה מסוגים שונים.

חלק מהשיטות יותר פשוטות ונגישות, בעוד חלקן ההיפך – יקר, מורכב ודורש ידע ספציפי שלא לכולם יש אותו. כאשר זה נוגע לתחום שבו אנו דנים במאמר הזה, המצבים שבהם תהליך ההובלה נעשה מורכב ובעייתי אלו מצבים שבהם יש קושי בשליפה של החפצים או בהעברתם למקום חדש ולעיתים – שניהם. 

האמת הינה שמקום משכנם של בני אדם מורכב מגורמים רבים שכל אחד מהם לא רק משפיע ותורם לאיכות החיים, אלא פעמים רבות מהווה גם אובייקט מאוד כבד וגדול. כך, כאשר מדובר בפרטי ריהוט כגון ספות, ארונות, שולחנות, ספריות ועוד – המעבר הופך למורכב.

למען הטעם הטוב יש לציין שרובנו מנסים להימנע ממצבים אלה, וגם בעלי הדירות מבינים את כל הקושי של העניין ולכן כאשר מדובר בדירות שכורות, כל פריטי הריהוט הבסיסיים אך מסורבלים אלה כמעט תמיד כלולים במחיר ההשכרה ולא עוברים עם הדייר ליעד הבא. אך לא תמיד המצב כל כך נוח ופשוט לכל הצדדים. כאשר מדובר במעבר מורכב עם חפצים רבים, מתעורר הצורך בפתרונות קיצוניים, כגון הובלה עם מנוף.

מדובר בשירות כלל לא זול, הדורש ציוד כבד ובעל ערך רב שעבור רבים מהווה חלק בלתי נפרד מתהליכי בנייה בערים ולא ככלי לביצוע מעברי דירה. עם זאת, מדובר במנופים יחסית קטנים המותאמים להעברת חפצים מסוגים שונים, כגון ספה, ארון שלא ניתן לפירוק, פסנתר עומד, פסנתר כנף, נבל או כל כלי נגינה גדול אחר.

האם הובלה עם מנוף זה פינוק מיותר?

יש שיגידו שאין שום סיבה שבעולם לבצע תהליך פשוט כמו מעבר דירה בסיוע פריט כה יקר, שתמיד יש דרכים אחרות לשנע פריטי ריהוט וכלי נגינה, אך האמת הינה שלעיתים אין שום דרך אחרת. בעיקר כאשר מדובר בדירות הממוקמות בקומות גבוהות, בין אם זו הדירה שאותה עוזבים או הדירה אליה נכנסים. המצב יכול להפוך למורכב עוד יותר אם חדרי המדרגות בבניין צרים מאוד ולא מאפשרים מעבר חלק של המובילים עם החפצים. היעדר מעלית או מעלית משא מעלה עוד יותר את הסיכויים לכך שללא מנוף לא תהיה שום אפשרות לבצע שינוע של הדברים. 

במילים אחרות, ברוב המרקים, הובלה עם מנוף זה לא פינוק או דרישה מוגזמת אלא מוצא אחרון, כאשר אין כל דרך אחרת לבצע את המעבר מבלי לפגוע בחפצים ובשלומם של הדיירים. כמו כן, חשוב להבהיר שלא מדובר בפיתרון קל. כלל וכלל לא, משום שביצוע התהליך באמצעות מנוף דורש העסקה של אדם המומחה בעבודה עם מנוף ואחריות רבה יותר, כי קיים סיכון שמשהו מהחפצים יגיע לאדמה הרבה לפני הזמן המיועד ולא בעדינות אלא בחבטה רמה שעשויה לסכן פרטים יקרי ערך.

בשורה התחתונה, אם אתם מתלבטים האם תזדקקו למעבר דירה מורכב שכזה, כדאי שתחשבו על הדברים הבאים: האם יש ברשותכם חפצים או רהיטים שאתם חייבים להעביר למקום החדש? פעמים רבות עדיף להעמיס את כל הדברים על המנוף ולהוריד פעם אחת, מאשר להריץ מספר פעמים את המובילים. במקרה זה תקלו גם על השכנים שלכם שלא ייהנו מזה שהמובילים חולפים על פני הדלתות שלהם כמה וכמה פעמים. כמו כן, הסיבובים האלה מביאים ללכלוך ואשפה שתישאר במידה זו או אחרת אחרי התהליך (חלקי אבק, ניירות נופלים, כלי סיוע של המובילים ועוד דברים שאף אחד לא חושב עליהם עד לביצוע המעבר עצמו) – וזו תהיה אחריות שלכם. 

הפיתרון של הובלה עם מנוף הינו מורכב ודורש מקצועיות וזהירות רבה מצד מבצע העבדה, אך לאחר שהשלב הזה עובר בהצלחה, ההמשך זורם בצורה הרבה יותר חופשית ופשוטה. כך שבמקרים מסוימים האפשרות של ביצוע מעבר הדירה עם מנוף יכולה לחסוך הרבה זמן ובעיות אפשריות. כך שלמרות שמדובר בפתרון לא פשוט ולא תמיד זול, במקרים מסוימים כדאי לשקול אותו בחיוב. 


אם כך, כאשר שוקלים את האפשרות, כדאי לחשוב על פריטים הדורשים הובלה עם מנוף:

  • פסנתרים
  • רהיטים ישנים שלא ניתן לפרק ולהרכיב מחדש (או שלא מומלץ לעשות זאת)
  • קופסאות גדולות מאוד שלא עוברות בחדר המדרגות


מלבד החפצים עצמם, תנאי העבודה, כלומר מאפייני הבניינים שבהם ממוקמות הדירות משפיעים באופן משמעותי ביותר על התנהלות העבודה. מאפיינים של הבניין הדורשים שירות של מנוף:


  • קומות גבוהות
  • חדרי מדרגות צרים
  • היעדר מעלית או מעלית קטנה מדי 

האם כל חברת הובלות מסוגלת לבצע עבודה זו?

חד-משמעית לא. כיום ישנן חברות רבות העובדות עם משימות בסדרי גודל וקושי שונים, אך לא כל חברה בהכרח מסוגלת לבצע בצורה איכותית את ההליך המורכב של הובלת דירה בסיוע מנוף או כל כלי מכאני אחר. מדובר בחברה שיש לה קשרים הדרושים לתפעול מכונה מורכבת ולעיתים אפילו מסוכנת. כמו כן, על מנת לבצע הורדה של פרטים עם מנוף נדרשים ביטוחים שונים של הפרטים, של העובדים ושל המכונה עצמה.

רק חברות ברמה הגבוהה ביותר משקיעות את הכספים והכוחות הנדרשים לביצוע עבודה מורכבת ואחראית כמו הובלה עם מנוף. היות ומדובר בתהליך שעלול אפילו להיות מסוכן, חשוב מאוד לגשת לעניין במלוא הרצינות, וזה בדיוק מה שעושות החברות הטובות ביותר בשוק.

למרות לכאורה יכול להיראות שזו לא השקעה חכמה מצדם, הרי יש המון מקרים של הובלות כאשר ניתן להסתדר גם בשיטות מסורתיות יותר. אך בפועל, מדובר בביטוי של כבוד ללקוחות ונכונות לבצע את כל הדרוש על מנת שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר. במילים אחרות, מדובר בשירות שרק הטובות ביותר מציעות, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בחברה האיכותית ביותר.

במילים אחרות, האפשרות והיכולות לבצע הובלה עם מנוף יכולות להעיד על כך שאתם בוחרים את החברה הנכונה, גם כאשר אין לכם צורך בשירות הספציפי הזה. מדובר ברמה הגבוהה ביותר של יכולות ההובלה שלא בכל מקום ניתן ליהנות מיתרונותיו. חשוב מאוד לוודא שלחברה יש את כל האישורים והביטוחים הנדרשים לביצוע התהליך בצורה בטיחותית, אחראית ונכונה.

במקרים רבים האפשרות הזאת מהווה את חבל ההצלה של החברה והלקוח כאחד, כאשר אין כל דרך להעביר את החפצים בצורה אחרת, או שזה חוסך את הזמן של המובילים והלקוח באופן משמעותי. במקום לחכות להזדחלות של המובילים הלוך וחזור, מתבצעת "נגלה" אחת של כל החפצים בכדי להוציא אותם, ועוד "נגלה" כאשר מגיעים אל היעד.

רק בחירה קפדנית ביותר של חברה איכותית המסוגלת לבצע עבודה בכל סדר של מורכבות תעזור לכל אחד ואחת לעבור מעבר דירה בשלום. אחרי הכל, מדובר באחד התהליכים המעצבנים והקשים עבור כולנו, משום שצריך לארוז את כל החיים שלנו ולהתיק אותם למקום אחר. עבור רבים מאיתנו מדובר בתהליך קשה שלא רק דורש מאמצים פיזיים, אלא גם חשבון נפש מתמשך, בחירות קשות לגבי אילו דברים להשאיר ואלו להשליך מחיינו. עבור אנשים רבים מעבר דירה מהווה נקודת משבר בחיים, מקומות המגורים השונים מחלקים את החיים לשלבים שונים ומגוונים, ומעבר משלב לשלב זה בהחלט יציאה מאזור הנוחות שגורמת לרבים מאיתנו להתעמת עם צדדים לא קלים בחיינו, לנקוט בצעדים שמשאירים את העבר בעבר ודוחפים אותנו לעבר העתיד הבלתי נודע.

בגלל שמעבר דירה הינו מלכתחילה תהליך מורכב כל כך, כאשר מתעורר צורך לבצעו באמצעים כה לא פשוטים – חייבים ביטחון באנשים המבצעים את התהליך הלא פשוט הזה. לכן, רק חברות מקצועיות ביותר מסוגלות לבצע הובלה עם מנוף ולעשות זאת בצורה בטיחותית ומקצועית ומבלי לשבור אפילו פריט אחד בכל התהליך הזה.

לאור כל האמור, חשוב מאוד לגשת לנושא מעבר הדירה בצורה אחראית, כאילו מדובר במעבר לשלב חדש בחייכם, וההתנהלות במהלך מעבר זה מעידה רבות לא רק על החברה המבצעת את ההובלה, אלא גם על האדם עצמו. ובכדי שכל העניין יעבור בצורה חיובית ויהווה יריית פתיחה לשלב חדש וטוב יותר בחיים, כדאי מאוד להשקיע את הזמן הדרוש בסקר שוק מעמיק במטרה למצוא את החברה הנכונה והטובה ביותר לביצוע העבודה הזאת, שחשובה לכל כך הרבה אנשים, אך פעמים רבות זוכה ליחס מזלזל עקב היותה "עבודה שחורה".

אך אסור לשכוח שעבודה זו מבוצעת פעמים רבות על ידי אנשים מומחים בתחומם, אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, אחראיים ואדיבים, ולכן כדאי להעניק להם יחס בהתאם. אחרי הכל, החיים שלכם – בידיים שלהם, תרתי משמע, לכן אדיף תמיד למצוא את האנשים שיתייחסו אליכם בחיוב, כך סביר להניח שהם גם לא ישברו שום דבר, לא בכוונה ולא בשוגג.


הובלות עם מנוף

מעבר דירה הינו תמיד תהליך קשה ומורכב הדורש תשומת לב רבה, אינספור שעות עבודה ומאמצים עילאיים. אך במקרים מסוימים מדובר במשימה קשה יותר מהאחרים. כך, כאשר משפחה מתגוררת בבניין ישן המאופיין בחדרי מדרגות צרים ביותר, קומה גבוהה ללא מעלית – מעבר הדירה הופך לאתגר אמיתית לכל הצדדים. קודם כל, האנשים נבוכים מכך שמעבר הדירה שלהם מרעיש מאוד עבור השכנים – ירידה ועלייה של המובילים בחדרי המדרגות יכולה להימשך שעות על גבי שעות ולעלות המון. בנוסף, פעמים רבות הבעיה הינה דווקא במקום החדש – לדוגמא, כאשר אין מעלית ויש צורך להעביר רהיטים שונים לקומות גבוהות. במקרים כאלה יש פיתרון – הובלות עם מנוף.


יקר ומסוכן? לאו דווקא!

המחשבה של כל אחד מאיתנו כאשר אנו שומעים על פתרון שכזה – זה בטח נורא יקר! אך בפועל לא כך הדבר. פעמים רבות מדובר בפתרון משתלם ביותר, בזכות הזמן הרב שהוא חוסך. הרמת מנוף אחת יכולה לפתור את כל בעיות ההובלה בהינף אחד, עצם כך העבודה כבר הופכת למשתלמת ביותר לכל הצדדים. מבחינת הסיכון, חשוב מאוד לעבוד עם חברה שיש לה גישה לא רק לציוד המתאים, אלא גם לאנשים המיומנים להשתמש בו בצורה ראויה ומותאמת, תוך שמירה על כל כללי הבטיחות, לטובת כל הצדדים. במידה וכל התהליכים נעשים בצורה הראויה, הובלות עם מנוף הופכות למשימה המקלה על חיי כולם.


ניק הובלות – כל השירותים מהקטן אל הגדול

חברת ניק הובלות מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום ההובלות, כולל הובלות עם מנוף. בזכות המקצועיות יוצאת הדופן של האנשים העובדים בחברה והקשרים עם הגורמים הרלוונטיים להשכרת הציוד המתאים למשימה, חברת ניק הובלות נותנת מענה מושלם לכל מטרה ועושה זאת ברמה הנדרשת, תוך שמירה הדוקה על האינטרסים של כל אחד מלקוחותיה. כאשר אתם פונים לחברת ניק הובלות אתם יכולים להיות בטוחים שהחפצים שלכם יגיעו בביטחה למשכנם החדש, מבלי להסב לכם כל דאגה או עגמת נפש. חשוב מאוד ליצור קשר עם ניק הובלות מראש, בעיקר כאשר יש צורך בהשכרת מנוף.

במידה ואתם מתגוררים במקום הדורש ביצוע מעבר דירה עם מנוף – אל תיבהלו ואת תדאגו, פשוט מצאו את האנשים הנכונים לביצוע עבודה זו.

אודותינו..

אנו, ניק הובלות, חברה בעלת וותק של 10 שנים, בהם ביצענו מאות מעברי דירה ומשרדים ללקוחות מרוצים, ללא גרימת נזק ובאמצעות כלים מתקדמים שברשותנו ומומחי הובלה אשר אנו עובדים איתם על בסיס קבוע.

רשתות חברתיות.

www.nikhovalot.co.il

כל הזכויות שמורות

niklogogrey.png
SIMBLAWebsite Builder