קבל הצעת מחיר מהירה

שתף את החברים שלך וקבל 10% הנחה על הובלה!

אריזת דירה 3
אריזת דירה 2
אריזת דירה  1
אריזת דירה
אריזת דירה 5

אריזת דירות

עוברים דירה בדרך אחרת עם שירות אריזת דירה

אין אף אדם שאוהב לעבור דירה. ספק אם נעשו מחקרים מדעיים כלשהם בנושא, אך כל אחד מאיתנו יסכים, שאין דבר יותר מועד לפורענות יותר מהצורך להפוך את כל הבית, להכניס אותו לתוך קופסאות קרטון ולהעביר אותו בדרך לא דרך למשכן חדש. תמיד יתרחשו תקלות שונות בדרך, ימצאו ערמות של זבל וזוהמה לא נעימה לעין ולאף, ועוד שלל פרטים לא נעימים שאנו נוטים לטאטא מתחת לשטיח (תרתי משמע) שתמיד צפים ועולים ברגע שצריך להתיק את הבית ולהעבירו למקום אחר.

רובנו גם יסכימו שהחלק הכי לא נעים בכל הסיפור הזה הוא שלב האריזה. תהליך פריקת החפצים הינו הרבה יותר נעים, בעיקר לנשים המקוננות שבנינו, שהרי הוא מאפשר פרצי יצירתיות: לאן לתלות את התמונות הממוסגרות, היכן להניח את השטיח האהוב מאיקיאה, ועוד. בשלב הזה אנו כבר מרגישים קשורים יותר לבית החדש מאשר לישן, וזה מאפשר להרגיש הרבה יותר טוב עם התהליך. 

ובשלב זה אנו יכולים לחשוף בפניכם את החדשות הנהדרות: תהליך האריזה כבר לא חייב להיות מנת חלקכם בכל פעם שיש צורך במעבר דירה! כיצד זה אפשרי? באמצעות שירות חדש ונגיש של אריזת דירה. שירות זה מספק לכם את האפשרות לעזוב את הדירה באופן מיידי, ולהשקיע את כל מרצכם ביצירת אווירה ביתית ונעימה במקום החדש. רבים יסכימו שמדובר בפרס אמיתי. במקום להשקיע את כל השעות הרבות באריזה של הדברים, שפעמים רבות עדיין לא מתבצעת בצורה טובה (אחרי הכל, אף אחד לא עובר דירה כל כמה ימים) וגורמת לאובדן ושבירה של דבר בתהליך המעבר. 

בפסקאות הבאות נספר לכם על היתרונות הגדולים הגלומים בשירות זה בכדי שתוכלו להיווכח בעצמכם שמדובר בפיתרון הנוח ביותר עבור משפחות רבות ואנשים יחידים שלא תמיד יש להם זמן לבצע עבודת נמלים זו בעצמם.

האם השירות הזה מיועד לעצלנים בלבד?

ההיפך הוא הדבר! שירות אריזת דירה מיועד לאנשים יעילים שיודעים לנהל את הזמן שלהם בצורה נכונה ולתעל אותו לאפיקים שהכי יועילו להם, ולא מתעקשים לבצע את המשימות השנואות והלא נעימות הנדרשות בעת כל מעבר דירה שיעלה על דעתכם. היתרונות הרבים של השירות גורמים לאנשים מכל הסוגים להיעזר בו:


ראשי משפחות – ככל שיש יותר אנשים המתגוררים תחת קורת גג אחת, כך יש יותר ויותר חפצים מצטברים תחת קורת גג זו. על מנת לבצע מעבר דירה חלק ופשוט, יש למצוא את השיטה הנכונה לאריזת הבית. נגלה לכם סוד קטן: כל שיטה טובה ויעילה תתאים לכל בית שהוא, אך על מנת למצוא שיטה שכזו יש לארוז כמה וכמה בתים, ולמעטים מאיתנו נופלת המשימה הזאת בתדירות גבוהה יותר מאחת לשנה (שרבים יסכימו שגם זה יותר מדי), לכן אין שום סיכוי שבעולם שנוכל לעשות זאת בצורה טובה מהפעם הראשונה. לכן, במקום לבזבז את זמנם היקר של ראשי המשפחה (בעיקר כאשר הם נמצאים במיעוט לעומת הילדים) , עדיף לפנות לעזרתם של אנשי מקצוע ולספק אריזה מהירה ויעילה מבלי להסתבך.


אנשים יחידים עסוקים מאוד – למרות שבמבט ראשון לאדם יחיד לא יכולים להיות יותר מדי חפצים, כמעט כל אחד שעבר דירה באופן עצמאי לפחות פעם אחת בחייו יודע שגם אדם אחד יכול לאגור כמויות כמעט אינסופיות של דברים. וכאשר האדם היחיד הזה גם מבלה את רוב זמנו בעבודה, המשימה לארוז את הדירה הופכת לקשה מנשוא, דורשת מאמצים עילאיים ועקב כך הופכת לעונש, מה שמעיב עוד יותר על תהליך מעבר הדירה. גם במקרים אלה, האדם יכול להעביר את יומו הרגיל בעבודה ובערב להגיע לדירה מוכנה לעזיבה ולהתעורר ביום הבא כבר במקום החדש, כך שכל מה שנותר זה לפרוק את הארגזים. 


בעלי משרדים – גם משרדים דורשים אריזה, וכאשר זה המשרד שלכם, כל האחריות נופלת עליכם. גם במקרים אלה (אם לא במיוחד במקרים אלה), שירות אריזת משרד יכול להיות הפיתרון הטוב ביותר לצרות שלכם. זה יאפשר להסב את תשומת הלב לדברים החשובים באמת, שזה להתמקמות במקום החדש והנחת כל הדברים החשובים במקומות הנכונים, כך שאחר כך תוכלו למצוא אותם ללא כל מאמץ.חוסכים זמן – נותנים למומחים לארוז!

זמן זה המצרך החשוב והנדיר ביותר בימינו, למעשה זה הדבר שהרבה יותר חשוב מכסף, משום שהוא קצוב ואין יותר מ-24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, כמה שלא מתאמצים – זה מה יש ובמסגרת הזמן הזה צריך להספיק הכל. זו הסיבה לכך שהעברת משימות יומיומיות מורכבות לאנשי מקצוע הנאורים בתחום זה זהו הפיתרון היעיל ביותר לאנשים שהזמן שלהם חשוב להם.

מומחים בתחום אריזת דירה יוכלו לבצע את המשימה בזמן הקצר ביותר, משום שגם להם חשוב לנצל אותו בצורה מיטבית, והניסיון הרב שלהם מאפשר לעשות זאת ללא כל בעיה. היתרון הגדול ביותר בהזמנת שירות מסוג זה: 

זמן פנוי – אין צורך להישאר בבית במשך כמה ימים ארוכים בכדי לארוז את כל הדברים. וככל שהמשפחה גדולה יותר, כך יש יותר ויותר חפצים לארוז.

שמירת הכוחות לתהליך פריקת העבודה – כאשר לא משקיעים המון זמן וכוחות באריזת הבית, יותר זמן ויותר יצירתיות נשמרים לשלב שאחרי המעבר, שדורש הרבה יותר תשומת לב, משום שהוא מאפשר להתאקלם במהירות במקום החדש ולהתחיל להרגיש בו "בבית" בהקדם.

פחות "התמרחות" של תהליך המעבר משום שכאשר בעלי הדירה עוברים על כל החפצים, הם מתחילים לנתח כל דבר, האם הם באמת צריכים אותו, שוקעים בזיכרונות על העבר של דברים בעלי משמעות סימבולית, בעוד מובילים מנוסים פשוט שמים הכל בקופסאות ועוברים הלאה.

אריזה יותר נכונה – מה שמאפשר חיסכון במקום בארגזים ופחות סיכון לשבור משהו בעת המעבר


היתרונות של האפשרויות הרבות בתחום ההובלות

העולם המודרני מאפשר לפתוח אפשרויות רבות ומגוונות בכל תחום. בזכות התחרות שאיתה מתמודד כל עסק בכל סדר גודל, האנשים נעשים ליצירתיים ומנסים למצוא דרכים לבלוט מעל לכל השאר, מה שנותן ללקוחות הפוטנציאליים מגוון שירותים אופציונאליים, שחלקם פשוט משנים את חיי הלקוחות לטובה. שירות אריזת דירה תואם את התיאור הזה בכל מאת האחוזים. בעבר שירות שכזה נחשב למשהו מיוחד ויוצא דופן ממש, בעוד שהיום המון אנשים עוברים דירה בדיוק בצורה זו: כמה שפחות בעיות והסתבכויות.

פעם היה מקובל יותר שכל אדם דואג לעצמו, ולא מזמינים שירותים בתחומים שניתן להסתדר לבד. אבל זה היה בתקפות שבהם הזמן לא היה המצרך הנדיר ביותר בחיי אדם. אז ניתן היה להתפרנס ממשכורת אחת ואחד מההורים היה נמצא בבית באופן קבוע, והיה לגיטימי שהוא יבצע את המשימות האלה. כיום, כשכל אדם בגיל בוגר משקיע את מיטב זמנו בעבודה ובניסיון להרוויח פת לחם – הזמן לביצוע אריזה לפני המעבר למעשה לא קיים. ניתן לעשות זאת רק על חשבון משהו אחר, בדרך כלל אם לוקחים חופש מהעבודה. אך רבים יסכימו שחופש נועד להיות זהה לשמו, לתת אפשרות לנוח מתלאות היום יום ולהשקיע קצת זמן בעצמנו.

שירות אריזת דירה מאפשר לעשות זאת בזמן הכי לחוץ – בעת מעבר דירה! אם כבר לקחת חופש, אז אפשר לקחת יום מנוחה לפני שבאים המובילים בכדי לנשום עמוק ולהתכונן נפשית לתהליך הפיכת המקום החדש לקן המשפחתי החדש שלכם.

וכאשר מדובר באדם יחיד – פעמים רבות אין לנו לא זמן ולא רצון לעבור על כל החפצים שלנו. זה ידרוש למיין אותם, לזרוק חלק מהדברים, לנקות את המגירות והמדפים המרוקנים, ולחשוף המון-המון פסולת בכל פינה. אדם יחיד ירצה לעשות זאת עבור עצמו הרבה פחות מאשר אם המשפחה תהיה מוכנה להשקיע לטובת בעלה וילדיה.

כך שניתן לומר בוודאות שבין אם אתם אנשי משפחה או רווקים שצריכים לעבור דירה – שירות זה מתאים לכל מצב ותורם המון לכל אדם. 

על מנת לבצע את המשימה הזאת על הצד הטוב ביותר, יש למצוא את החברה המנוסה, שיש לה המון תגובות טובות, מומלץ אפילו למצוא מישהו דרך מכרים, כי תגובות באינטרנט לא תמיד אמיתיות ואין כמו ניסיון אמיתי של אדם אחר בכדי לעשות החלטה נכונה בנוגע לנותן שירותים.


מעבר דירה לא חייב להיות סיוט, זאת בזכות שוק השירותים המגוון שעומד לרשותנו במאה ה-21. באמצעות ניצול מיטבי של היכולות, הכישרון והניסיון הרב של אורזים מקצוענים, תוכלו לעבור דירה בקלות, ללא לחץ ומבלי להתנתק משגרה החיים שלכם אפילו לרגע!

יש לנו מיומנות, ניסיון רב וציוד מתאים לאריזת כל סוגי החפצים:

  • כלים שבירים כגון זכוכית, חרסינה וכו’ ייארזו בניילון בועות מתאים ונייר משי
  • ציוד מטבח חשמלי וציוד מחשוב ייארזו בניילון בועות מסוג המתאים להם
  • אנחנו עושים שימוש במגני פינות, אורזים ציוד בוואקום רב שכבתי וכן בניילון נמתח.
  • בגדים יוקרתיים ייארזו במתלים מיוחדים הישר מארון הבגדים שלכם
  •  כל קופסת אחסון תסומן במדבקה ברורה שמצוין בה לאיזה חדר בדירה החדשה היא מיועדת, לפי הנחיית הלקוח, כמובן
  • כל לקוח מקבל לשימוש ארגזי קרטון חדשים

אריזת דירה

שירותים של הובלות דירות ותכולת דירה הינם מוכרים לכל אחד מאיתנו. אך כמה פעמים כל אחד מאיתנו מצא את עצמו במצב שבו יש צורך לארוז את כל החפצים לשם ביצוע מעבר – והצורך הזה עורר בנו לא פחות מחלחלה. ומה אם הייתם יודעים שניתם להיעזר בשירות שיעשה זאת במקומכם? כבר יש שירות כזה! שירות אריזת דירה הופך בשנים האחרונות לחלק חשוב ומרכזי בעבודתן של חברות שונות העוסקות בהובלות. הסיבה לכך ברורה, לאנשים רבים לא רק שאין את האמצעים המתאימים לביצוע הובלות החפצים, אלא גם את הזמן, הכוחות והרצון לבצע את האריזה בעצמם.


עד כמה לגיטימי שירות זה?

לכאורה, מדובר בתורת עניות לדור שלנו, העצל והלא עצמאי. אך האם זה באמת כל כך נורא כפי שזה נראה במבט ראשון? הרי בכל עבודה דרוש ניסיון והיכרות עם טעויות אופייניות שגוזלות זמן ואף יוצרות בעיות בשלבים מאוחרים יותר. לדוגמא, ככל שזה נוגע לביצוע אריזת דירה, אדם שאינו מיומן בתחום זה עשוי למצוא את עצמו אובד עצות בנוגע לדרך הסידור הדברים בקופסאות, מה שמצדו יכול להביא מאוחר יותר לבעיה – הקופסאות פשוט יתפרקו תוך כדי נסיעה, וזו לא תהיה אשמתם של המובילים, עם האריזה נעשתה בצורה בלתי מאוזנת. אנשים רבים שמבינים את ההגבלות שלהם מעדיפים שלא להסתבך עם דברים שהם לא יודעים לעשות ופשוט מוותרים.


ניק הובלות – אריזת דירה ברמה הגבוהה ביותר

חברת ניק הובלות עושה את כל מה שביכולתה על מנת תמיד להישאר בקדמת הבמה בכל הקשור לתודעת שירות גבוהה בתחום הובלות הדירה ושירותים נלווים. בזכות הנכונות של עובדי החברה ללמוד כל הזמן דברים חדשים, ליישם דרכי פעולה חדשות והרצון להעניק ללקוחותיהם את השירות הטוב ביותר – כל אלה מאפשרים לחברה לזכות באמון של לקוחותיה ובנכונות להפקיד בידיהם המאומנות את העבודה עם החפצים שלהם ללא כל חשש. חברת ניק הובלות נמצאת תמיד במצב כוננות לספק את השירותים האיכותיים ביותר בתחום ההובלות בישראל, החל מהובלות קטנות ומקומיות ועד להובלות המורכבות ביותר של דירות מעיר לעיר.אודותינו..

אנו, ניק הובלות, חברה בעלת וותק של 10 שנים, בהם ביצענו מאות מעברי דירה ומשרדים ללקוחות מרוצים, ללא גרימת נזק ובאמצעות כלים מתקדמים שברשותנו ומומחי הובלה אשר אנו עובדים איתם על בסיס קבוע.

רשתות חברתיות.

www.nikhovalot.co.il

כל הזכויות שמורות

niklogogrey.png
SIMBLAWebsite Builder