קבל הצעת מחיר מהירה

שתף את החברים שלך וקבל 10% הנחה על הובלה!

אחסון של תכולת דירה

האם מדובר בפיתרון בטוח עבור הרכוש שלכם?

היתרונות והאפשרויות הגלומות בשירות אחסון תכולת דירה

חפצים ורכוש, כל דבר הנופל תחת הקטגוריה הנרחבת של מיטלטלין יש נטייה מעניינת מאוד – מצד אחד כל אלו מהווים את האינדיקציה הישירה להישגים שלנו (כל הדברים שיש לנו מצטברים להם באופן אוטומאטי למה שאנחנו שווים) ומצד שני הם יכולים להפוך לעול אמיתי, למשוך אותנו לקרקע ולמנוע תנועה שדרושה לנו.

זרמים פילוסופיים שונים מצווים עלינו להפסיק להיות תלויים בחפצים, להיקשר הרבה יותר להון הפנימי שלנו, לתחושות ולזיכרונות שלנו, אך בפועל – אף אחד לא יכול לנהל חיים נורמאליים ללא כלי מטבח. גם לרבים מאיתנו קשה להיפרד מאוספי בולים שפעם היו יקרים לנו או מהספרייה הגדולה שאספנו בצעירותנו, או לחילופין – במהלך הלימודים האקדמיים שלנו. כך שאם נרצה או לא, דברים חשובים לנו ונדיר האדם שיסכים להיפרד מהם לעולם ועד בקלות וללא שום פיתרון אחר.

למרבה המזל, שוק השירותים המודרני נותן מענה כמעט לכל בעיה, כולל בעיה של אחסון חפצים שמסיבה זו או אחרת אתם לא רוצים אתכם ברגע זה. שירות זה כולל בתוכה אריזה קומפקטית וחכמה של כל החפצים האלה והעברתם למרחב נפרד מהבית שלכם, שם הם "יבלו" עד לרגע שבו תחליטו מה לעשות איתם, או שתמצאו כל פיתרון אחר.

וחשוב להדגיש, לא תמיד מדובר בדברים שאתם לא צריכים. להיפך, במקרים מסוימים מדוברים בפריטים שמהווים את כל עולמכם ואת כל החיים שלכם, שפשוט לרגע זה אין לכם צורך מיידי בהם, או שפשוט אין מקום לשכן אותם. למרות העלויות הנוספות של השירות, רבים יסכימו שהחיסכון בזמן והסרת כאב הראש בניסיון נואש למצוא מקום לכל החפצים באופן עצמאי בהחלט מצדיקים את ההשקעה.

מי יכול להזדקק לשירות אחסון תכולת דירה?

שיפוצים: שיפוצים זהו תהליך מאוד מבולגן ומאוד מסובך. פעמים רבות הרבה יותר קל לבצע אותו בחללים ריקים, על כל הקושי שבדבר. לכן במקרים מסוימים עדיף לארוז את כל הבית ולפנות אותו, ולהחזיר את כל החפצים לאחר חלוף הסערה. זה גם יותר נוח ומנגיש אזורים רבים בבית לצוות המשפצים, וגם מאפשר למנוע פגיעה בדברים עדינים על ידי הסיד המעופף באוויר, או מהמרפקים המתעופפים של אחד העובדים שעלול בקלות להפיל את האגרטל האהוב עליכם או לרסס צבע על תמונה יקרה באוסף. הדרך הכי טובה לבטח את החפצים שלכם מהכוח ההרסני של השיפוצניקים זה פשוט להרחיק אותם מהם עד כמה שאפשר. ובדיוק לשם כך יועיל לכם שירות אחסון זה.

מעבר דירה שהתארך: החיים יכולים להסתבך על לא כלום ומעבר דירה פשוט יכול לפתע להפוך לגיהינום. יתכן שהדירה החדשה לא נמצאת במצב הטוב שהובטח לכם. יכול להיות שקרה שם מקרה חירום, שהתקרה התמוטטה, שהייתה הצפה של כל המבנה. לא משנה מה קרה ואיך, השורה התחתונה היא שאתם זקוקים למקום מפלט. ולא רק אתם – גם כל החפצים שברשותכם. בהנחה שלא תמיד ניתן לדעת מהי חומרת המצב ומתי הוא יגיע לפיתרון הרצוי , העברת כל הדברים למקום מבטחים תהיה ההחלטה הכי מושכלת שתבצעו, כי רק ככה תוכלו לדעת בוודאות שלא יאונה כל רע לאף פריט מכל מה שיש ברשותכם. 

נסיעה ארוכה לחו"ל: נסיעה לחו"ל לפרק זמן ארוך הפכה לתופעה מקובלת בזמננו, כאשר כדור הארץ נהפך לחממה אחת גדולה. עם זאת, עד כמה שזה נראה קל במבט ראשון, אנשים שלא מעוניינים לשלם שכר דירה במשך התקופה שהם לא נמצאים בה שואלים את עצמם: מה לעשות עם כל הדברים? בדיוק לשם כך נועד שירות אחסון תכולת דירה המאפשר לאגד את כל הדברים שנשארים בארץ לתקופה שבה בעליהם נוסע לחו"ל. כל החפצים מאוחסנים בצורה פרקטית וחסכונית במקום על גבי שטח הרבה יותר קטן מכל דירה, וכך חוסך המטייל סכומים משמעותיים, אותם הוא יכול להשקיע במנוחה ובטיול שלו. בגלל שהשירות ניתן על ידי חברות מאורגנות, הבעלים יכול להיות בקשר רציף עם נציגי השירות, ובמידה וירצה להאריך את השהות שלו בחו"ל – לא תהיה כל בעיה להאריך גם את תקופת ההשכרה. והכי חשוב: ניתן להיות רגועים ולדעת שהדברים נמצאים בהשגחה ובידיהם האחראיות של נותני השירות.

חפצים שהתקבלו בירושה: לעיתים ניתן לקבל כמות גדולה של חפצים שכלל לא נדרשים ולא התבקשו על ידי המקבל. מצב זה יכול להיווצר כאשר נפטר אדם מבוגר ומעביר בירושה את כל מיטלטליו לדורות הבאים. לפעמים הדור הבא לא יודע מה לעשות עם כל האוצרות האלה שנפלו עליו. הדבר המוטעה לעשות יהיה להיפטר מהדברים כליל – הרי מדובר במורשת משפחתית, לא פחות. במקרים אלה, עד שתתקבל ההחלטה מה בדיוק לעשות עם החפצים, הפיתרון היעיל ביותר הינו לאחסן אותם במקום בטיחותי ומותאם שבו הם ישתמרו בצורה הטובה ביותר עד לרגע בו הכל יהיה ברור יותר.

האם מדובר בפיתרון בטוח עבור הרכוש שלכם?

יש כאלה שיתהו, האם אחסון תכולת דירה על ידי אנשים זרים יכול להיות פיתרון נכון ואיכותי שיתרום לאריכות ימיהם של החפצים האלה. התשובה ברורה: בהחלט. יתר על כן, סביר להניח שתחת השמירה של חברה מנוסה ואיכותית החפצים שלכם ישתמרו בצורה הרבה יותר טובה מאשר אצלכם בבית. מקומות האחסון הינם ייעודיים, מה שאומר שהטמפרטורה שם מותאמת לשמירת חפצים ולא למגורי אדם (הבדל משמעותי שבגללו חפצים יכולים להשתמר יפה יותר או ההיפך, להינזק בצורה חריפה ביותר). 

בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר זה למצוא את החברה האיכותית והאחראית ביותר שתשמור על החפצים שלכם בצורה הטובה ביותר. זה יבטיח לכם רוגע ושלווה הדרושים לכל דבר שבעקבותיו נאלצתם להפקיד חפצים אלה בידי זרים: נסיעה לחו"ל למטרת נופש או עבודה, שיפוצים מתמשכים בדירה הקיימת, מעבר דירה ארוך או מוות של קרוב משפחה שהותיר לכם את כל חפציו ואת השאלה מה לעשות איתם. מדובר בפיתרון מושלם שיחסוך מקום בדירה או בבית שלכם, ולא פחות חשוב – יחסוך את הטרחה שבדאגה היומיומית לחפצים שאין לכם צורך מיידי בהם.

דקויות ופרטים שיש לבדוק לפני הזמנת השירות

אז לאחר שהגענו למסקנה המתבקשת שבמצבים שצוינו לעיל, הפיתרון הטוב ביותר הינו אחסון תכולת דירה או של חפצים ש"נפלו" עליכם ממקור בלתי צפוי, נשאלת השאלה – כיצד ניתן למצוא את הספק האיכותי והבטוח ביותר, כזה שיהיה שווה כל שקל שתשקיעו בו, שייתן לכם שקט וישכיח דאגה מלבכם.

ראשית כל, חשוב שלספק זה תהיה האפשרות והכוח אדם גם לבצע את האריזה וגם להעביר את החפצים למקום האחסון. לאחר שתוודאו שאכן כך הדבר, השאלה הבאה שתצטרכו לשאול זה האם שטחי האחסון המדוברים שייכים לחברה. פרט זה חשוב, משום שאם האזור שייך לגורם אחר, יכול להיווצר מצב שהחברה תעלם והחפצים יישארו בחזקת אנשים שאין כל קשר בינם לבין אלה שבידיהם הפקדתם את תכולת הדירה מלכתחילה. בנושא זה אסור לסמוך על המילה, כדאי לדרוש לראות מסמכים מזהים. אין סיבה להתבייש, אחרי הכל מדובר בחפצים בעלי ערך מספיק רב על מנת שתחפשו פיתרונות מסוג זה.

במידה ואתם נמצאים בחו"ל, חשוב מאוד שלספק האחסון יהיה אפיק ישיר ליצירת קשר בכל עת, בכדי שתמיד תוכלו לוודא שהכל במקום ובמצב סביר. כמו כן, כדאי מדי פעם לבוא "לבקר" את החפצים שלכם, או לבקש ממישהו ממקורביכם לעשות זאת בתיאום עם החברה. אמון צריך להיות מוכח ולהיבדק מדי פעם, אין בכך כל פסול.

ולסיכום, דברים זה לא הכל!

למרות החשיבות הגדולה שהוצגה לחפצים ופרטים שונים בכתבה זו, חשוב לזכור שדברים וחפצים זה לא הכל. שירותים כמו זה שתואר כאן רק מוכיחים זאת פעם נוספת, באמצעות ההצעה האדיבה: פשוט תאחסנו את החפצים אצלנו, ותתפנו לדברים החשובים באמת בחיים שלכם.

הזמינו שירותים המתאימים לצרכים שלכם – במידה ואין לכם סיבה להחזיק תכולה כלשהי במסגרת הבית הפרטי שלכם, שירות אחסון תכולת דירה יעזור לכם להוריד דאגה אחת מהראש וליהנות מחופש מחפצים מיותרים שרק יכבידו עליכם!

  • איש אבטחה מקצועי 24 שעות ביממה
  • מערכת אבטחה ומצלמות אבטחה
  • מערכת אוורור יעילה לשמירה על הציוד
  • מערכת בקרת טמפרטורה
  • טיפולי הדברה שוטפים למניעת מזיקים ולשמירה על הציוד
  • תאי האחסנה נמצאים על משטח מוגבה, המרוחק מרצפת המחסן
  •  גישה לציוד בכל עת (בתיאום מראש)
  •  תאי אחסנה אישיים נעולים במנעול עם קוד אישי שלכם
  • דלתות פלדה עם נעילת רתק
  • תאי אחסנה בגדלים שונים שתוכלו להתאים לפי הצורך שלכם, כך שלעולם לא תידרשו לשלם עבור נפח אחסנה שאינכם זקוקים לו.

אודותינו..

אנו, ניק הובלות, חברה בעלת וותק של 10 שנים, בהם ביצענו מאות מעברי דירה ומשרדים ללקוחות מרוצים, ללא גרימת נזק ובאמצעות כלים מתקדמים שברשותנו ומומחי הובלה אשר אנו עובדים איתם על בסיס קבוע.

רשתות חברתיות.

www.nikhovalot.co.il

כל הזכויות שמורות

niklogogrey.png
SIMBLAWebsite Builder